اخبار برگزیده

آيت‌الله هاشمي ‌شاهرودي: استكبار جهاني حاضر به شنيدن نتايج علمي و تاريخي هولوكاست نيست

 حاميان استكبار جهاني به سركردگي آمريكا، در حالي شعارهاي دفاع از آزادي ‌عقيده و فكر سر مي‌دهند كه به هيچ وجه حاضر نيستند حتي نتايج تحقيق علمي و تاريخي را درباره هولوكاست و جنايات رژيم صهيونيستي را شنوا باشند.  

آيت‌الله هاشمي شاهرودي با اشاره به ادعاهاي پوچ و واهي كشورهاي غربي و در رأس آنها آمريكا درباره نقض حقوق بشر در ديگر كشورهاي دنيا گفت: حاميان استكبار جهاني به سركردگي آمريكا، در حالي شعارهاي دفاع از آزادي ‌عقيده و فكر سر مي‌دهند كه به هيچ وجه حاضر نيستند حتي نتايج تحقيق علمي و تاريخي را درباره هولوكاست و جنايات رژيم صهيونيستي را شنوا باشند.
هاشمي شاهرودي افزود: كشورهاي استكباري هرگونه توهين به مقدسات فكر و عقايد مردم دنيا را به نام آزادي انجام مي‌دهند ولي اعتراض به جنايات ضد بشري و نژادپرستي صهيونيست‌ها را جرم محسوب مي‌كنند.
وي ادامه داد: دنياي غرب با همه ادعاهاي حقوق بشر فريبكارانه عمل مي‌كند و با حربه دفاع از حقوق بشر به دنبال تسلط بر منابع و منافع مردم جهان است.
هاشمي شاهرودي تصريح كرد: به بازي گرفتن مفاهيم و تعاريف صحيح حقوق بشر، ارزشهاي اصيل انساني و حقوقي را هدف گرفته است و اين خطر بزرگي است كه تبعيض نژادي و جنايات ضدبشري صهيونيست‌ها عين آزادي بيان مي‌شود.

لینک های مرتبط

تبلیغات