اخبار برگزیده

واکاوی اشتغال و کارآفرینی زنان درکنگره ملی زنان موفق

الحراء : زنان  -  نخستین کنگره ملی زنان موفق با هدف بهره مندی جامعه از سرمایه انسانی بانوان توانمند در فرآیند توسعه پایدار و متوازن با رویکرد اندیشه های اسلامی برپا شد.

ادامه مطلب: واکاوی اشتغال و کارآفرینی زنان درکنگره ملی زنان موفق

قدردانی نماینده یونسکو از پیشرفت ایران در استفاده از توانمندی زنان

الحراء: زنان  -  نماینده سازمان یونسکو در تهران گفت: جمهوری اسلامی ایران پیشرفت های قابل توجهی را در حوزه استفاده از توانمندی های زنان داشته است و زنان دانشمند و پیشرفته ای در ایران فعالیت می کنند که قابل تحسین هستند .

ادامه مطلب: قدردانی نماینده یونسکو از پیشرفت ایران در استفاده از توانمندی زنان

مولاوردی:10 درصد از اعضای دولت را زنان تشکیل می‌دهند

 

 

 

الحراء : زنان  - معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: طبق آمار سازمان ملل حدود 10 درصد از اعضای دولت ایران را زنان تشکیل می‌دهند و ما پیگیر انتصاب آنان در پست‌های مدیریتی بوده‌ایم. ادامه مطلب: مولاوردی:10 درصد از اعضای دولت را زنان تشکیل می‌دهند

موافقان و مخالفان بازنشستگی زنان با 20 سال سابقه کار چه می گویند؟

الحراء : زنان  - طرح بازنشستگی زنان با 20 سال سابقه کار بدون محدودیت سنی در حالی طی ماه گذشته در مجلس شورای اسلامی به تصویب نمایندگان موافق مجلس دهم رسید که شماری از کارشناسان، همچنان اجرای آن را غیر کارشناسی می دانند و خواهان رد آن در شورای نگهبان هستند. ادامه مطلب: موافقان و مخالفان بازنشستگی زنان با 20 سال سابقه کار چه می گویند؟

حمایت‌های ویژه قانونگذار از حقوق زنان در مراحل دادرسی

الحراء: امروزه موضوع تحول حقوق زن، علاوه بر آنکه روند منطقی خود را طی‏ می‏کند، متأسفانه در مواردی دستخوش برخی جنجال‌های فریبنده و مجازی نیز قرار گرفته است، به‏ نحوی که جوامع، برای یافتن جایگاه شایسته این قشر عظیم، بعضا دچار تردید و اشتباه می‏ شوند. ادامه مطلب: حمایت‌های ویژه قانونگذار از حقوق زنان در مراحل دادرسی

لینک های مرتبط

تبلیغات