اخبار برگزیده

سازمان‌های دیده بان حقوق بشر و عفو بین‌الملل روز سه شنبه انفعال شورای امنیت سازمان ملل متحد در برابر جنایت علیه مسلمانان میانمار را محکوم کردند؛ جایی که تاکنون نزدیک به 370 هزار روهینگیایی ناچار به مهاجرت شده‌اند.

الحراء سازمان‌های دیده بان حقوق بشر و عفو بین‌الملل روز سه شنبه انفعال شورای امنیت سازمان ملل متحد در برابر جنایت علیه مسلمانان میانمار را محکوم کردند؛ جایی که تاکنون نزدیک به 370 هزار روهینگیایی ناچار به مهاجرت شده‌اند.

ادامه مطلب: سازمان‌های دیده بان حقوق بشر و عفو بین‌الملل روز سه شنبه انفعال شورای امنیت سازمان ملل متحد در...

دیده بان حقوق بشر اعلام کرد: پارلمان ملی فرانسه باید"تدابیر مخرب" در پیش نویس لایحه مبارزه با تروریسم را که منجر به تبدیل برخی قوانین اضطراری به قوانین عادی بدون هیچ بررسی و سازوکار نظارتی و مراقبتی می شود، اصلاح نماید.

الحراء دیده بان حقوق بشر اعلام کرد: پارلمان ملی فرانسه باید"تدابیر مخرب" در پیش نویس لایحه مبارزه با تروریسم را که منجر به تبدیل برخی قوانین اضطراری به قوانین عادی بدون هیچ بررسی و سازوکار نظارتی و مراقبتی می شود، اصلاح نماید.

ادامه مطلب: دیده بان حقوق بشر اعلام کرد: پارلمان ملی فرانسه باید"تدابیر مخرب" در پیش نویس لایحه مبارزه با...

مطالب بیشتر ...

  1. عربستان سعودی با آغاز تحقیقات مستقل بین‌المللی در یمن درباره نقض حقوق بشر در این کشور مخالفت کرد.
  2. نماینده کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در مشهد با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم به سوالات ما پیرامون مسائل مختلف پناهندگان پاسخ داد.
  3. سازمان عفو بین‌الملل اعلام کرد «نبیل رجب» رئیس مرکز حقوق بشر بحرین باید فوری و بدون هیچ شرطی آزاد شود.
  4. تداوم تظاهرات و ناآرامی ها در آمریکا با راهبردی تازه از جانب رییس جمهوری این کشور مبنی بر تجهیز کامل نیروی پلیس همانند ارتش همراه بوده که اجرای آن با پیامدهای قابل توجهی همراه خواهد بود.

زیر مجموعه ها

لینک های مرتبط

تبلیغات